EUROKOLAGEN - w świecie psich przysmaków (wizyta studyjna)

Print Drukuj
Na kolejną wizytę studyjną wybraliśmy się do Eurokolagenu – rodzinnej firmy, która od 10 lat nastawiona jest na produkcję karm dla zwierząt domowych, głównie suchych przysmaków i gryzaków dla psów. Po hali produkcyjnej oprowadzali nas panowie Krzysztof Żeromiński – Prezes Zarządu, będący zarazem pomysłodawcą i założycielem firmy, Przemysław Żeromiński – Export Manager oraz Bartłomiej Różalski – Dyrektor ds. Sprzedaży Krajowej.
Mogliśmy zobaczyć część produkcyjną zakładu, którą stanowią: suszarnie, magazyn i pomieszczenia do pakownia towaru. Jak podkreślali właściciele dobre prosperowanie zakładu zawdzięczają zaangażowanej i kompetentnej załodze pracowników, która liczy  już 31 osób. Firma prowadzi sprzedaż hurtową głównie dla zagranicznych odbiorców, dla klientów krajowych produkty są dostępne w sprzedaży internetowej.
Ważnym punktem wizyty było zwiedzenie drugiego zakładu w Białaczowie, gdzie obecnie trwają prace remontowe mające na celu przystosowanie budynku do produkcji między innymi mączek wysokobiałkowych i granulatów białkowych z przeznaczeniem na dodatki paszowe. Eurokolagen w perspektywie najbliższych lat planuje dynamiczne zwiększenie produkcji, a co za tym idzie i zatrudnienia. Widzimy ogromny potencjał rozwoju firmy, a od właścicieli wiemy, że przyszłe zatrudnienia będą odbywać się przy współpracy z naszym Urzędem Pacy, z czego niezmiernie się cieszymy.
Podczas wizyty spotkaliśmy się z niezwykłą serdecznością i otwartością ze strony właścicieli za co dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie.

Opis zdjęcia: Zdjęcie przedstawiające zakład producyjny "Eurokolagen".
 
Informacje o publikacji dokumentu