Informacje dla niepełnosprawnych - Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie


Usługi wspierające komunikowanie się

Zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej niepełnosprawnych realizowane przez urząd

Zdjęcie logo Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób NiepełnosprawnychOd 1 stycznia 2014 roku zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej, w tym:

  • organizownie szkoleń,
  • staże,
  • dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej,
  • zwrot kosztów wyposażenia stanowisk pracy osób niepełnosprawnych,
ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych realizowane są przez Powiatowy Urząd Pracy w Opocznie.


Powyższe zadania realizowane są w ciągu roku w zależności od wysokości posiadanych przez Urząd środków finansowych PFRON.

Szczegółowych informacji udzielają:

w zakresie organizacji staży

Monika Oleksik
Specjalista ds. programów - stażysta - Doradca Klienta
m.oleksik@pupopoczno.pl
Pokój nr 1 (parter)
Tel. 44 736-14-45 do 48 wew. 003
Halina Jaciubek
Specjalista ds. programów - stażysta - Doradca Klienta
h.jaciubek@pupopoczno.pl
Pokój nr 1 (parter)
Tel. 44 736-14-45 do 48 wew. 003

w zakresie organizacji szkoleń

Aneta Krzysztofik
Specjalista ds. rozwoju zawodowego - Doradca Klienta
a.krzysztofik@pupopoczno.pl
Pokój nr 5
Tel. 44 736-14-45 do 48 wew. 052
Elżbieta Chmal
Specjalista ds. rozwoju zawodowego - Doradca Klienta
e.chmal@pupopoczno.pl
Pokój nr 5
Tel. 44 736-14-45 do 48 wew. 052

w zakresie zwrotu kosztów wyposażenia stanowisk pracy osób niepełnosprawnych

Dorota Wieruszewska
Specjalista ds. programów - stażysta - Doradca Klienta
d.wieruszewska@pupopoczno.pl
Pokój nr 2 (parter)
Telefon: 44 736-14-45 do 48 wew. 001

w zakresie dofinansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej

Agnieszka Pielas
Referent
a.pielas@pupopoczno.pl
Pokój nr 2 (parter)
Telefon: 44 736-14-45 do 48 wew. 002

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę